Бізнес виступає проти монополії в сфері судової експертизи


Бізнес виступає проти монополії в сфері судової експертизи

наші новини
04.12.2018

28 листопада 2018 року в Бізнес-залі Київської торгово-промисловій палати відбулось засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу під головуванням Віце-президента Київської ТПП Віталія Майстренка та Голови Комітету з питань безпеки бізнесу, Голови правління – генерального директора Адвокатського об'єднання "Яр.ВАЛ" Йосипа Бучинського.

В ході спілкування розглядались актуальні питання для бізнесу. Зокрема, Голова Комітету Йосип Бучинський та керуючий партнер експертної групи S&D - Ірина Педь звернули увагу присутніх на запропоновані н.д. України Геращенко А.Ю., Білоцерковець Д.О. новели у законопроекті № 8336 від 04.05.2018 через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ. Мова йшла про очікувані позитивні та негативні наслідки через прийняття законопроекту.

Нагадаємо, зареєстрований та проголосований текст законопроекту серед питань монополії, містив також норму про додатковий реєстр з ключем доступу. Однак після заяв судових експертів та їх участі в засіданні Комітету щодо підготовки проекту до другого читання цю норму вдалося зняти. Питання монополії поки залишаються в запропонованому до другого читання законопроекті.