Обережно, висновки експертів можуть підробляти


Обережно, висновки експертів можуть підробляти

наші новини
11.09.2016

Фахівці КНСЕУ вже не вперше зустрічають підроблені висновки. За останні роки було виявлено велику кількість підроблених висновків із напрямків будівельно-технічної та економічної експертиз. За фактом підробки висновків відкриті кримінальні провадження та йде слідство.

 

Просимо звернути увагу на те, що дослідження та експертиза виготовляються на спеціальному бланку Київської незалежної судово-експертної установи із захисними елементами. Висновок підписується безпосередньо судовим експертом та скріплюється його печаткою. Обов'язковим є прошивання Висновку.

 

У разі виникнення сумнівів просимо терміново звернутись до КНСЕУ для виявлення підробки.

 

Нагадаємо, згідно статті 358 Кримінального Кодексу України, підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут - караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

Повторне вчинення вищезазначеного злочину карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Використання завідома підробного документа карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.